Happy Hoppy kniha

happy hoppy knihaO miesto v detskej knižnici sa uchádza ďalší člen rodiny Happy Hoppy – angličtina pre deti. Ide o obrázkovú učebnicu angličtiny, ktorá na 40 stranách predstavuje základné slovíčka a frázy kľúčových tém predškolského a mladšieho školského veku (farby, počítanie, bývanie, rodina, zvieratá, počasie, jedlo, obliekanie, pocity, sviatky atď.).

Prínos tejto publikácie sa však skrýva hneď na prednej predsádke knihy, kde je umiestnené audio CD s 26 tematicky zameranými piesňami i jednoduchým audioslovníčkom, nahovoreným rodeným hovoriacim. Deti si totiž zafixujú správnu výslovnosť a úplne prirodzene si vytvoria pamäťové vzorce najbežnejších fráz najmä prostredníctvom opakovaného a prirodzeného počúvania.

Kniha má slúžiť hlavne ako sprievodný obrázkový a textový materiál ku vloženému CD (obsahuje texty všetkých piesní aj fonetický prepis jednotlivých slovíčok), teda ako určitý praktický a zábavný „booklet“, ktorý si možno zobrať so sebou kamkoľvek na cesty a ktorý vydrží aj pobyt v detskej aktovke.

Používatelia preto isto ocenia, že publikácia má pevnú väzbu s uchytením CD na plastovom tŕni, ktorý odolá aj častému používaniu.

 

happyHoppy kniha happyHoppy kniha happyHoppy kniha happyHoppy kniha happyHoppy kniha